Home Politike Çfarë po ndodh në Presidencë? Rama takim ‘kokë më kokë’ me Presidentin...

Çfarë po ndodh në Presidencë? Rama takim ‘kokë më kokë’ me Presidentin Begaj

Një takim ‘kokë më kokë’ është duke u zhvilluar ditën e sotme në Presidencë mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit të Republikës, Bajram Begaj.

Mësohet se takimi do të zhvillohet në ambientet e Presidencës.

Ndërkohë që deri më tani ende nuk dihet se çfarë do të diskutojnë Rama dhe Begaj.

Kujtojmë se takimet mes palëve kanë qenë të rralla.

 

Previous articleLiqeni i Banjës në Gramsh, pamje fantastike në këto ditë marsi
Next articleAndi Bushati: Rama, tirani që na ka vënë çizmen në fyt të gjithëve. Do e dërrmojë Berishën