Home Ekonomia Çfarë ndodh me monedhat e tjera? Zbuloni me sa blihen dhe shiten...

Çfarë ndodh me monedhat e tjera? Zbuloni me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë, duke treguar dobesim.

Çfarë ndodh me monedhat e tjera? Zbuloni me sa blihen dhe shiten

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.6 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 132.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Previous articleParashikimi i motit, 21 janar 2023
Next articleMoti i keq / Rënia e ortekëve në aksin Bogë-Theth vështirëson qarkullimin, ARRSH apel shoferëve për kujdes