Home Politike Celibashi kërkoi firmën e Bashës te deklarata për regjistrimin e PD, Bardhi...

Celibashi kërkoi firmën e Bashës te deklarata për regjistrimin e PD, Bardhi e konfirmon: Dokumentacionin e kemi të plotë, nuk çojmë asgjë shtesë

Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me dokumentet shtesë që ka kërkuar KQZ, e cila sot njohu si kryetar të Partisë Demokratike, Lulzim Bashën.

Në një reagim në Twitter, Bardhi konfirmon se dokumentacionin është i plotë dhe se nuk do të çojnë asnjë shtesë, pavarësisht kërkesës së KQZ.

MESAZHI
🇦🇱✌️PD ka dorëzuar dokumentacionin e plotë ligjor për regjistrim. Deklaratat e sotme politike të KQZ nuk kanë asnjë lidhje me ligjin, por janë formalizim i një vullneti politik ekstraligjor. Nuk do të ketë asnjë plotësim dokumentacioni sa kohë ai është dorëzuar i plotë!

Previous article“As Jori, as Kiara s’i kanë kaluar caqet”/ Bodinaku tregon se kush do ta fitojë BBV2
Next articleVdekja e dyshimtë e foshnjës, reagon spitali i Pejës: Ka pasur asistim sipas protokollit, por…