Home LifeStyle Candice, “ëngjëlli” më magjepsës

Candice, “ëngjëlli” më magjepsës

largea_candice-caraib1368383706Ndërsa stina e verës po afron, ky është momenti “i artë i vitit” për një supermodele si Candice Swanapoel.

E zhvendosur në St Barts, në Karaibe, afrikanojugorja tregoi edhe një herë më shumë se përse konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse të botës.

Duke shfaqur forma të mrekullueshme dhe një fizik për t’u admiruar, Candice imponohet me “forcë” si “ëngjëlli” më tërheqës i “Victoria’s Secret”.

Previous articleXhaxhi militanti interviston Kile Goren në momente dëshpërimi
Next articleSHBA: Bojkotohet konferenca që kryesohet nga Irani