Home Sport Bukuroshja seksi Elisa Mazzucelli, tifozja më besnike dhe “hot” e Sampdorias

Bukuroshja seksi Elisa Mazzucelli, tifozja më besnike dhe “hot” e Sampdorias

Sampdoria historike përfundoi e fundit në Serie A dhe nga ky vit luan në Serie B. Gjithsesi, skuadra e Genoas, që fitoi Kupën e Kupave të Evropës në 1990, Scudetton e Italisë në 1991 dhe humbi finalen e Champions League në 1992, ka tifozë besnikë që nuk i braktisin edhe nëse luajnë në… Seria B.

Previous articleBlendi Gonxhja përplaset me Endrit Shabanin: Ti fluturon me presh në…, je politikan i dështuar dhe i frustruar
Next articleVIDEO/ Grabiti një banesë, arrestohet 32-vjeçari në Krujë, ‘e pëson’ edhe shoku që e strehoi