Home Politike Bujar Asqeriu flet pasi u shfaq krah Bujar Leskajt në Vlorë: Besoj...

Bujar Asqeriu flet pasi u shfaq krah Bujar Leskajt në Vlorë: Besoj tek ai! Do vijë dita që do hapen dosjet…

Aktori i madh Bujar Asqeriu u shfaq disa ditë më parë krah drejtuesit politik të PD në Vlorë, Bujar Leskajt. Ai u shpreh se beson tek Leskaj.

“Ti merre si të duash, unë them jemi në monizëm. Unë s’merrem me Ramën merrem me fenomenin shqiptar. Vajta pranë Bujar Leskajt sepse besoj tek ai, jo vetëm që e kam mik, por besoj se në backroundin e tij politik dhe si shtetar, dhe institucionin e fundit që ai drejtoi i dha personalitet KLSH-së. Ka dorëzuar në Prokurori me këta që kanë abuzuar me paranë publike. Janë atje dosjet, do vijë dita që do hapën dosjet dhe do të ketë sistem gjyqësor. Ne jemi si futbollistët që futen në fushë pa gjyqtarë”, u shpreh ai për News24.

SOURCEbulevard news
Previous articleSkavica dhe gazi në Vlorë, planet për investimet e mëdha amerikane në Shqipëri
Next articleNjihuni me fobitë më të përhapura në botë