Home LifeStyle “Boll se e ke tepruar”/ Debat i ashpër mes Mikelës dhe Ronaldos:...

“Boll se e ke tepruar”/ Debat i ashpër mes Mikelës dhe Ronaldos: Idiot, më lër rehat

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP 2”. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Mikela dhe gazetari i njohur, Ronaldo, nisën një debat që përfundoi në ofendime.

Debati nisi pasi Mikela i tha Ronaldos se ai vazhdimisht e ndërpret në bisedat që bën.

Pjesë nga debati:

Mikela: O ronaldo po më lër ore të flas, se më nxive jetën , kam të drejtën timë të flas. Po ma bën për të disatën herë.  Ti kur flet unë të dëgjoj deri në fund.

Roanldo:  Dëgjoj që viktimizohesh shpesh….

Mikela: Idiot, më lër rehat. Boll se e ke tepruar me mua, seriozisht!

Previous article‘S’ka forcë që na shantazhon’/ Gërvalla: Serbia shkakton konflikte false
Next articleArjan Çani: Pse duhet të rikthehet Lulzim Basha. Lorenc Vangjeli: Bashën e shkarkuan, nuk dha dorëheqje