Home LifeStyle Bledi Mane: Kiara pa Luizin do të ishte duke punuar si kamariere...

Bledi Mane: Kiara pa Luizin do të ishte duke punuar si kamariere në Lushnjë

Mbrëmë u diskutua debati i Luizit dhe Kiarës, pasi këngëtari u mërzit që moderatorja nuk kaloi këngë me të, por me Oltën, në natën e fundit në shtëpi.

Zhaklina sërish u mundua ta nxjerrte keq Luizin, duke e komentuar fëshkëllimen e tij ndaj Kiarës.

Ashpër i ka reaguar Bledi opinionistes, i cili i doli në krah Luizit.

Sipas tij, Luizi e dashuron dhe dëshiron të kalojë kohë me të, e cila sipas tij kishte arritur deri këtu falë tij.

Previous articleDëshmia e rrallë e regjisorit të njohur: Kur plasën fletë-rrufetë në Tiranë, një e tillë, i’u vu profesorit të Fizikës, lejonte në orën e mësimit vajza me minifunde
Next articleShkatërrim me përmasat e një bombe atomike, 25 viktima nga tornadot në Mississippi