Home LifeStyle Biseda të nxehta mes Anës dhe Elvisit/ ”Po na u mërzit krevati,...

Biseda të nxehta mes Anës dhe Elvisit/ ”Po na u mërzit krevati, marrim makinën dhe…”

Gjatë ditës së sotme është transmetuar takimi midis, Elvisit dhe Ana Kaurit. Takimi ishte zgjedhur të zhvillohej në teleferikun e malit të Dajtit, ndërsa në sfond nuk munguan edhe bisedat e nxehta. Lirshmëria në bisedat e tyre shihej dukshëm, teksa nuk munguan edhe fjalët e ëmbla mes njëri-tjetrit. E ndërsa Ana e pyeti Elvisin se si ishte ai në një lidhje, Loco u përgjigj se nuk i pëlqen monotonia, ndërsa u shpreh se kur i mërzitet krevati merr makinën dhe i ikën në mal. Ndër të tjera ai tha se është shumë tip aventurier, teksa kjo ishte edhe në tipin e Anës.

Pjesë nga biseda:

Ana: Çfarë tipi je ti në lidhje?

Elvisi: Nuk më pëlqen monotonia në lidhje, por aventurat.

Ana: Edhe mua më pëlqejnë shumë aventurat, jam tip shumë aventuriere, monotonia më mbyt.

Elvisi: E kam në sensin që përshembull po na mërzit krevati, pastaj mund të marrim makinën dhe ikim në mal.

SOURCEBulevard News
Previous articleEkspertja e ISHP tregon gjendjen shëndetësore të Pëllumb Piperos pas infektimit me koronavirus
Next articleVariantin e ri i koronavirusit, mjeku Andi Koraqi e thotë hapur: Vendi ynë nuk ka kapacitete për të kapur mutacionet