Home LifeStyle Beyonce shkëlqen në revistën Vogue

Beyonce shkëlqen në revistën Vogue

largea_merkuli31360749464Këngëtarja Beyonce vetëm pak ditë më parë u bë pjesë e mediave ndërsa shpërtheu në skenë me një kërcim seksi dhe provokues. Këtë herë ajo është rikthyer por duke pozuar për revistën e famshme Vogue. 31 vjeçarja në kopertinë është gjysmë e zhveshur dhe gjen rastin të bëjë për vete median e publikun.Previous articleSenati aprovon Hagelin për sekretar të mbrojtjes
Next articlePresidenti Gyl uron Jahjagën për Pavarësi