Home Politike Berisha viziton Panairin e Librit, takohet me qytetarët dhe ndalet te stendat...

Berisha viziton Panairin e Librit, takohet me qytetarët dhe ndalet te stendat e librave

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka vizituar Panairin e Librit, në ditën e tretë të tij.
Berisha ka zgjedhur të shfrytëzojë fundjavën për vizituar Panairin e Librit që po mbahet në Pallatin e Kongreseve.

Sali Berisha6

Previous articleMeta: Rama armiku kryesor i lirive të të rinjve, autori i vrasjes së shpresës!
Next articleRedon Makashi: Të dëgjosh këta këngëtarët e sotëm të këndojnë live, mban barkun me dorë nga të qeshurat