Home LifeStyle “Befasia që e keni kërkuar…”, Butrint Imeri bën sërish një premtim që...

“Befasia që e keni kërkuar…”, Butrint Imeri bën sërish një premtim që të gjithë e presim: Shihemi të shtunën. Çfarë po nënkupton këngëtari?

Butrint Imeri provokoi gjatë gjithë kohës me poste me idenë për të hyrë në “BBVA”, por së fundmi këngëtari ka “ironizuar” të gjithë gojët e liga sipas tij. “Gojët e liga: Butrinti në Tiranë”, ndërkohë Butrinti,”-ka shkruar ai krahas një fotoje të tij duke u argëtuar në Francë.

Jo vetëm kaq! Butrinti ka “vazhduar programin” e tij duke u shprehur se këtë të shtunë do të vijë befasia që sipas tij kanë kërkuar shumë. “Ju premtoj. Shihemi të shtunën. Befasia që e keni kërkuar për një kohë të gjatë.”

Më herët kujtojmë që burime për “Kryefjala.com” kanë konfirmuar se Butrinti ka qenë atë natë në Tiranë dhe do të futej në “BBVIP” për të performuar, por dikush në moment të fundit i ka ndërruar mendjen. Mbetet për t’u parë nëse këtë herë do ta çojë deri në fund surprizën e tij…

Previous article“Më falni, ishte një gabim”/ Sunak u shfaq pa rripin e sigurimit në makinë, kryeministri kërkon falje
Next articleJennifer Lopez shkëlqen në premierën e filmit të saj të ri