Home LifeStyle Beatrix harron që është në transmetim LIVE, zhvishet para kamerave

Beatrix harron që është në transmetim LIVE, zhvishet para kamerave

Shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen gati. Pak para spektaklit të  sotëm të ‘Big Brother VIp’, këngëtarja Beatrix Ramosaj është zhveshur para kamerave.

Në foto Beatrixi shihet se për mbrëmjen e sotme ka zgjedhur një fustan jeshil. Teksa ajo shfaqet gjysëm e zhveshur, banoret e tjera po bëjnë grimin.

Rasti i Trixës nuk është i pari, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi.