Home Sport Bayerni merr vendimin për Thomas Tuchel

Bayerni merr vendimin për Thomas Tuchel

Thomas Tuchel e ka nisur si mos më keq aventurën e tij me klubin bavarez.

Ato që dhembin më shumë janë ato humbje të cilat sollën eliminimin nga Kupa e Gjermanisë dhe nga Champions League.

Gjithsesi, pavarësisht këtyre rezultateve, drejtuesit gjermanë kanë marrë një vendim.

Bayern ka vendosur që në merkaton e verës, Tuchel në bashkëpunim me drejtuesit, të ndërtojnë dhe të marrin vendime rreth skuadrës, në mënyrë që sezonin e ardhshëm të jenë të përgatitur për të gjitha sfidat.

Previous articleMaqedonia e Veriut e para me kërkesat për azil në Evropë nga vendet e Ballkanit Perëndimor
Next articleNuk është skleroza (dhe as Ilir Meta) problemi