Home Politike Bashkisë së Shkodrës i vënë kyçin, të gjithë në protestën e Berishës...

Bashkisë së Shkodrës i vënë kyçin, të gjithë në protestën e Berishës në Tiranë

Bashkia e Shkodrës prej kohësh është kthyer në një seksion të PD-së, duke harruar hallet e qytetarëve.

Për këtë, mjafton të shikosh këtë të premte, kur gjithë Bashkia është zbrazur.

Bardh Spahia dhe gjithë punonjësit i kanë vënë kyçin Bashkisë, për të shkuar në Tiranë që të protestojnë krah Berishës për vulën e partisë.

Larg qoftë kanë ndonjë hall qytetarët dhe duan zgjidhje nga Bashkia? Epo tani halli më i madh është ai i Berishës. Qytetarët le të presin!

Previous article“Kurti nuk është terrorist”, deputeti shqiptar tregon çka ndodhi në prapavijë, a pati tensione pas debatit me Vuçiç
Next articleMinistria e Kulturës shtyn afatin e konkursit ndërkombëtar për muzeun “Besa”