Home Sport Bashkëshortja e yllit argjentinas dhe Beckham, shkëlqejnë në ceremoninë e prezantimit të...

Bashkëshortja e yllit argjentinas dhe Beckham, shkëlqejnë në ceremoninë e prezantimit të Leo Messit te Inter Miami

Asgjë nuk mund të prishte paraqitjen e shkëlqyer të Lionel Messit , as shiu dhe erërat e forta. Të gjithë prisnin me padurim prezantimin e futbollistit më të mirë në botë nga Inter Miami.

Një furi emocionesh mbizotëroi në stadium për legjendën argjentinase, i cili kishte në krah familjen e tij. Përveç tij, në fushë me fëmijët e tyre ka qenë edhe bashkëshortja e tij Antonella, e cila është krenare për Messin, për ta mbështetur në një tjetër hap të karrierës së tij.

36-vjeçari u mirëprit nga David Beckham dhe pjesa tjetër e pronarëve të Inter Miami, ndërsa iu dha fanela me nr 10.

Bashkëshortja e yllit argjentinas dhe Beckham, shkëlqejnë në

Ylli argjentinas vjen për t’iu bashkuar skuadrës së David Beckham .

Anglezi tashmë në rolin e një faktori, bëri realitet ëndrrën e tij, siç ka raportuar në Instagram.

Previous articleKanabisi mjekësor/ Komisioni i Ekonomisë miraton projektligjin
Next articleRindërtmi/ 4 muaj pa bonusin e qirasë, banorët protestojnë para Bashkisë së Durrësit: Pallati ka mbaruar, nuk na japin çelësat!