Home LifeStyle Bashkëshorti i këngëtares së njohur: Më ka rrahur

Bashkëshorti i këngëtares së njohur: Më ka rrahur

Divorci i Britney Spears dhe Sam Asghari duket se nuk po nxjerr në dritë detaje të paditura rreth bashkëjetesës së yllit të popit me partnerin e saj.

Sipas burimeve të fundit për mediat e huaja Britney Spears është shoqëruar disa herë në polici pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj Sam.

Asghari, 29 vjeç, është shprehur se gjatë shtatë viteve të bashkëjetesës me 41 vjeçaren Spears ai ka jetuar në frikë sepse në disa raste Britney e ka sulmuar edhe në gjumë.

Burimet kanë treguar se mes çiftit ka patur përleshje të shumta dhe shpesh rojeve të sigurisë ju është dashur të ndërhyrjnë mes dyshes.

Një rast modeli Sam ka treguar se Britney nisi papritur ta godiste me grusht teksa ai po flinte në shtratin e tyre duke i shkaktuar fraktura dhe mavijosje në krahë dhe fytyrë.

Sam Asghari pretendon se gruaja e tij Britney Spears e ka sulmuar disa herë dhe se sigurisë i është dashur ta mbrojë gjatë sulmeve të tjera nga këngëtarja.

Burimet pohojnë se Asghari ishte i shqetësuar për fiksimin e yllit të ‘Toxic’ me thikat, të cilat ishin të shumta në shtëpinë e çiftit. Sipas tij Britney ishte ishte paranojake dhe gjitmonë mendonte se dikush do ta merrte dhe asaj i duheshin thikat për mbrojtje.

Sam Asghari paraqiti kërkesën për divorc nga ylli i popit më 28 korrik pas vetëm një viti martesë dhe shtatë viteve bashkëjetesë.

Previous articleMeloni në Vlorë/ Rama për La Stampa: Nuk u takua me Blair, ai iku ditën që erdhi ajo! Nuk diskutuam për central bërthamor
Next articleTetë ditë nga fillimi i kampionatit, Superiorja mbetet ende në ajër