Home Kulture Barack Obama na sugjeron këta libra që t`i lexojmë këtë verë

Barack Obama na sugjeron këta libra që t`i lexojmë këtë verë

Ish-presidenti i SHBA-së Barack Obama është aktiv me postime nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Ndërkohë, së fundmi në Instagram ka publikuar listën e librave të cilat i ka lexuar këtë verë, duke vazhduar traditën që e nisi që kur ishte në Shtëpinë e Bardhë.

Obama ua ka sugjeruar ndjekësve të tij disa prej tyre duke publikuar një foto në të cilat shihen titujt e disa librave.

“Pavarësisht nëse jeni vendosur në plazh ose jeni rrotulluar në divan në një ditë me shi, nuk ka asgjë si të uleni me një libër të shkëlqyeshëm gjatë verës. Ndërsa ishim akoma në Shtëpinë e Bardhë, unë fillova të ndaj të preferuarat e mia të verës dhe me kalimin e viteve, është bërë një traditë e vogël që pres të ndaj me të gjithë ju. Kështu që pa zhurmë të mëtejshme, këtu janë disa libra që kam lexuar kohët e fundit. Shpresoj t’i shijoni sa më shumë”, ka shkruar ai krahas fotos.

SOURCEBulevard News
Previous articleKreu marrdhënie me dhunë me një vajzë/ Bie në pranga 30-vjeçari në Kavajë
Next articleDrejtori i Pyjores në Maliq humbi jetën pasi u zu poshtë nga kamioni, arrestohet shoferi