Home Politike Bajram Begaj njeh Bashën si kryetar të PD-së, Tritani “tradhëton” Doktorin

Bajram Begaj njeh Bashën si kryetar të PD-së, Tritani “tradhëton” Doktorin

Lulzim Basha është shfaqur në ambientet e Presidencës për herë të dytë brenda tri ditësh. Këtë radhë si “kryetar” i PD-së.

Ai është ftuar nga presidenti Bajram Begaj, në një pritje që ka mbajtur ky i fundit me trupin diplomatik në Tiranë.

Përveç Bashës, nga PD kanë qenë të ftuar edhe Jorida Tabaku dhe Ferdinand Xhaferaj, por dhe përfaqësuesi i Foltores, Tritan Shehu./TemA

Previous articleAleancë evropiane për “shpëtimin” e Qeverisë maqedonase
Next article‘Revolucioni’ që u nis të rrëzonte Ramën, zhbëri opozitën e po ‘ha bijtë e vet’