Home Sport Atleticco Madrid ka rënë dakort me Barcelonën për huazimin e Joao Felix

Atleticco Madrid ka rënë dakort me Barcelonën për huazimin e Joao Felix

Barcelona ka bërë një përforcim të madh, pasi ka rënë dakord për një marrëveshje me Atletico Madrid për huazimin e sulmuesit portugez 23-vjeçar Joao Felix.

Katalanasit vunë vëmendjen te ylli i ‘bardhekuq’, bënë lëvizjen e tyre dhe arritën të mbyllnin një marrëveshje, duke forcuar skuadrën e tyre përpara sezonit të ardhshëm.

Barcelona ruan të drejtën për të blerë të drejtat e tij verën e ardhshme, me ‘blaugranët’ gjithashtu duke marrë garancitë e nevojshme nga La Liga për të vazhduar me marrëveshjen.
Previous articlePas Gigi Hadid edhe Bella ‘pushton’ mediat! Modelja ndahet nga partneri, fokusohet te trajtimi i sëmundjes
Next articleZbulimi i rrallë! Një yll me dy fytyra gjendet në hapësirë