Home Kronika Arrestohet me urdhër të SPAK Akil Nerjaku në Durrës, ndalohen edhe dy...

Arrestohet me urdhër të SPAK Akil Nerjaku në Durrës, ndalohen edhe dy persona të tjerë

Akil Nerjaku një prej njerëzve me të përfolur në botën e krimit në Durrës për momentin përfundoi në pranga me urdhër të SPAK në kuadër të një aksioni që u mbajt Top sekret, tha gazetarja Klodiana Lala për News 24 dhe BalkanWeb.

Kujtojmë se Nerjakut i është bërë atentat me snajper në Durrës. Gjithashtu bëhet me dije se në këtë operacion të kryer nga SPAK janë ndaluar edhe dy persona të tjerë.

Previous article“Ngriti murin”, mediat vlerësojnë Gjimshitin, ylli kuqezi: E kemi “merak” Kupën
Next articleKruja mbulohet nga dëbora, trashësia shkon në 15 cm, fshatrat pa energji elektrike. Në Qafë-Shtamë kalohet vetëm me zinxhirë