Home Kronika Arrestohet kreu i Partisë Socialiste në këtë qytet, dyshohet se…

Arrestohet kreu i Partisë Socialiste në këtë qytet, dyshohet se…

Kryetari i Partisë Socialiste në bashkinë e Finiqit, i cili shërben njëkohësisht si këshilltar bashkiak në këtë bashki dhe drejtor i Sigurimeve Shoqërore në qytetin e Sarandës është arrestuar mbrëmjen e djeshme.

Mësohet se Thoma Kallojeri ka përfunduar në pranga pasi është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin e tij.

Raportohet se 67-vjeçari u kap në flagrancë nga autoritetet e policisë rrugore të Sarandës me një sasi të lartë alkooli në gjak.

Previous articleBefason PSG, shpenzon 90 milionë për sulmuesin e Eintrachtit
Next articleQeverisë së Edi Ramës i plas një tjetër skandal, Belinda Balluku me diplomë false, SPAK merr në pyetje për 4 orë autoritetet e Fakultetit Juridik të Shkodrës