Home LifeStyle Antonela e pyet për Semin, Donaldi: Më mirë që doli se shumë...

Antonela e pyet për Semin, Donaldi: Më mirë që doli se shumë siklet…

Duket se pas puthjeve romantike mes dy banorëve të Big Brother Vip, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, kanë filluar dyshimet dhe mëdyshjet.

Mëngjesin e sotëm Antonela Berisha e ka pyetur Donaldin se si ndihet pa Semin brenda shtëpisë së “Big Brother Vip dhe kjo e ka futur atë në mendime. Ai thotë se ndihet keq se e dinte sa e donte Semi këtë eksperiencë por ndihet mirq që ajo ka dalë sepse nëse do të ishte aty do të ndihej shumë në siklet.

“Edhe keq edhe mirë. Më vjen keq se e di sa e donte këtë gjë”, është shprehur Donaldi.

Ai ka thënë se Semi ka bërë lojën e saj  aty brenda por frikësohet se çfarë mund të ketë ndodhur jashtë. Nuk dihet nëse i referohet Borës apo publikut por Antonela i pohon se me shumë mundësi është bërë një rrëmujë e vërtetë.

“Kushedi çfarë mund të jetë bërë jashtë”, tha Donaldi.

“Një hallakamë e vërtetë“, tha Antonela.