Home LifeStyle Andresa bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël

Andresa bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël

Një lajm i bukur vjen nga moderatorja Andresa Ambrosio.

Bukuroshja është bërë nënë për herë të parë e një djali, duke publikuar një foto të ëmbël në Instagram, teksa mban dorën e foshnjës.

“Mi prendero cura di te” (Unë do të kujdesem për ty), është kënga në sfond.

Previous articleKërkesë për SPAK: Të paktën ndaloni miun
Next articleMargariti: Përvoja e Altin Bashës dhe Gjergj Prevazit do të shërbejë për të ngritur nivelin e teatrit