Home Aktualitet Ambasada e SHBA nxjerr foton e veçantë të Yuri Kim: Dje u...

Ambasada e SHBA nxjerr foton e veçantë të Yuri Kim: Dje u ngjit në këmbë nga Fushasi në kalanë e Dorëzit!

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim, ka vendosur të eksplorojë Shqipërinë në fundjavë.

Ambasada ka shpërndarë foton e Yuri Kim dhe shkruan se ajo shfrytëzoi kohën e mirë dje dhe u ngjit në këmbë nga Fushasi në kalanë e Dorëzit.

Njoftimi i Ambasadës së SHBA

“Ambasadorja Kim shfrytëzoi kohën e mirë dje dhe u ngjit në këmbë nga Fushasi në kalanë e Dorëzit.

“Ishte kënaqësi të takoja një grup çiklistësh malorë që gjithashtu po shijonin natyrën fantastike të Shqipërisë”, shkroi ajo në Instagram.

Ambasada e SHBA nxjerr foton e veçantë të Yuri Kim: Dje u ngjit

SOURCEbulevard news
Previous articleI armatosur me thika e pistoletë, arrestohet 53-vjeçari në Korçë, u kap me doza kokaine gati për shitje
Next articlePasuria financiare e shqiptarëve llogaritet në mbi 1.1 trilionë lekë