Home LifeStyle Alicia Keys, ylli tjetër i All Star Game

Alicia Keys, ylli tjetër i All Star Game

largea_keicer11361182587All Star Game nuk është vetëm një ndeshje basketbolli me lojtarët më të mirë të NBA që përballen me njëri-tjetrin.Para dhe në pushim të takimit, këngëtarë të famshëm performojnë për publikun e shumtë në numër dhe miliona telespektatorët në të gjithë botën.Në Hjuston të Teksasit, ishte Alicia Keys këngëtarja e përzgjedhur për koncertin në pushim të pjesëve. 32-vjeçarja këndoi hitet e saj ‘Girl On Fire’, ‘No One’ dhe ‘New Day’.
Ndërsa në prezantimin e lojtarëve para fillimit të takimit, ishte Ne Yo ai që performoi për t’i dhënë sa më shumë atmosferë pragndeshjes.Previous articleAlfred Mullaraj: Pas 23 qershorit Durrësi do të shkëputet nga kthetrat e qeverisë mafioze të Sali Berishës
Next articlePistorius paraqitet sot në gjykatë