Home LifeStyle Aktori i njohur fotografohet në momente intime me të dashurën e tij...

Aktori i njohur fotografohet në momente intime me të dashurën e tij në plazh, skena të nxehta

Djali i Tom Hanksit, Chet Hanks, u pa duke u argëtuar në breg të Venice Beach, Kaliforni të enjten pasdite me të dashurën e tij.

32-vjeçari vendas nga Los Angeles ishte shumë i prekshëm me të dashurën e tij, luftëtaren e MMA, Melissa Maysing, e cila dukej sensacionale me rrobat e saj të banjës, shkruan DailyMail.

Ajo po tregonte kthesat e saj të trupit teksa ishte e veshur një palë bikini të zeza me rripa. Pjesa e sipërme mezi e mbante gjoksin e saj pasi nuk kishte pothuajse asnjë pëlhurë sepse kishte pjesë të prera në të dy anët. Dhe pantallonat e saj kishin një stil tanga.

Bukuroshja duket e entuziazmuar që po kalonte kohë me të dashuri, ndërsa vuri në pah një sërë tatuazhesh të mëdha.

Ata kaluan gjithashtu pak kohë duke u stërvitur, ndërsa bënin ushtrime të ndryshme në plazh.

Chet – emri i plotë Chester Marlon Hanks – është djali i 67-vjeçarit Tom dhe gruas së tij Rita Wilson. Çifti ka gjithashtu një djalë të quajtur Truman Hanks, 27 vjeç, i cili punon në biznesin e filmit.

Dhe Tom ka dy fëmijë të tjerë – Colin, 45, dhe Elizabeth, 41 vjeçe – nga martesa e tij e parë me Samantha Lewes.

Chet Hanks me me të dashurën e tij, Melissa Maysing

Chet është gjithashtu një baba: ai ka një vajzë shtatëvjeçare Micaiah me ish-partneren e tij Tiffany Miles.

Chet dhe Melissa dukej se kishin një ditë mjaft argëtuese nën diell.

Shoqja e tij kishte një sërë tatuazhesh mbresëlënëse me një krah të mbuluar me shenja jeshile dhe të kuqe. Barku i saj kishte një tatuazh të madh në formë V. Dhe kishte shkronja në gjuhën kineze të shkruara në këmbën e saj.

Flokët e saj të gjata kaçurrela të kuqe i ishin ngjeshur mbi supe ndërsa ajo ecte zbathur në breg me dashurinë e saj.

Chet gjithashtu tregoi koleksionin e tij të tatuazheve, i cili përfshinte një llambë “Aladdin”, fytyrën e një gruaje, një sy që sheh gjithçka në një piramidë dhe një diell.

Aktori i “Shameless” kishte veshur pantallona të shkurtra të gjata të zeza me xhepa që i mbulonin pjesën më të madhe të këmbëve.

Dhe flokët ishin rruar edhe pse kishte disa fije. Në një moment ai vuri një palë syze dielli të zeza. Të dy po bënin një shfaqje shumë intime teksa u mbajtën për dore, u puthën dhe u përqafuan në plazh.

Në një moment ai e ngriti lart teksa ajo u përpoq të bënte zgjatje muskulare teksa kishte veshur pantallona të shkurtra të zeza. Dhe ai gjithashtu u pa duke vendosur të dy duart mbi të pasmet e saj.

Previous article“Shokon” Sinani: Kuvendi i Preshevës mbajti seancë në mënyrë tinëzare për t’i zgjatur jetën politike këtij politikani
Next articleGruaja denoncon bashkëshortin për dhunë, policia u shkon në banesë: Gjen armën