Home Kronika Aksidenti në Greqi/ Familjarët në ankth, pa identifikuar ende 2 trupa, mes...

Aksidenti në Greqi/ Familjarët në ankth, pa identifikuar ende 2 trupa, mes tyre dhe 23-vjeçarja shqiptare Erieta Molko

Ndonëse kanë kaluar disa ditë nga aksidenti i rëndë në Larisa, ku dy trena u përplasën kokë më kokë, ende janë dy trupa të paidentifikuar.

Ndër familjet që presim me ankth një lajm, është dhe ajo e 23-vjeçares shqiptare, Erieta Molko.

Familjarët e të resë presin një verifikim të trupit të pajetë të vajzës së tyre. Po ashtu po kërkohet dhe për trupin e pajetë të një të riu nga Bangladeshi.

Ngjarja e rëndë ndodhi më 1 mars, ku pas përplasjes së dy trenave, mbetën të vdekur të paktën 57 persona, mes të cilëve edhe 6 shqiptarë.

Previous articleI pranishëm edhe Sabiani, Keisi flet e bindur për largimin e saj nëse…
Next article“Më para i kam thënë Jorit të dua se Kiarës”/ Modelja bën deklaratën e PAPRITUR për Luizin: E kam…