Home Kronika Aksident në Sarandë, 2 të plagosurit dërgohen në spital

Aksident në Sarandë, 2 të plagosurit dërgohen në spital

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident që ndodhi gjatë orëve të mbrëmjes në Sarandë. Të plagosurit kanë qenë duke udhëtuar me motorë në rrugën hyrëse të Sarandës dhe tjetra në afërsi të fshatit Vrinë, bashkia Konispol.

Në Sarande pas daljes nga rruga te motorit, është plagosur F. Maze, i cili pas ndihmës së parë u transportua me autoambulancë drejt Tiranës për mjekim me të specializuar. Ndërkohë i aksidentuari në fshatin Vrinë, është në gjendje më të mirë shëndetësore.

Previous articleSekretarja amerikane e Tregëtisë viziton Kinën javën e ardhshme
Next articleNdodhej në burg, ish-kryeministri i Tajlandës transferohet urgjent në spital