Home Kronika Aksident në Fier, makina përplaset me motorin e policisë, plagoset efektivi

Aksident në Fier, makina përplaset me motorin e policisë, plagoset efektivi

Një efektiv i policisë rrugore është plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur paraditen e sotme në Fier.

Aksidenti ka ndodhur në orën 11:00 në vendin e quajtur ‘Qafa e Koshovicës’, ku automjeti tip ‘Ford’ me drejtues R. S. është përplasur me motomjetin e policisë, me drejtues K.P, punonjës i policisë rrugore në Fier.

Si pasojë e aksidentit është dhe për pasojë është dëmtuar shtetasi K. P., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Previous articleShpërthim në një fabrikë raketash në Turqi, humbin jetën 5 persona
Next articleAnalisti i njohur serb: Ja zgjidhja e krizës Kosovë-Serbi