Home Kronika Aksident në Durrës, mjeti përfundon sipër ‘Benzit’! Shkak manovrat e shpjetësisë

Aksident në Durrës, mjeti përfundon sipër ‘Benzit’! Shkak manovrat e shpjetësisë

Një aksident ëshë raportuar pak minuta më parë në Durrës ku një automjet tip “Benz A Class” ka përfunduar sipër një “Benz”-i tjetër në bulevardin kryesor të qytetit.

Nga incidenti nuk raportohen të lënduar.

Shkak i aksidentit kanë qenë manovrat e shpejtësisë. Policia ndodhen në vendngjarje dhe po heton ngjarjen dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur.

Previous articleNjë foto mes nesh…, ca i hëngri toka, ca paraja
Next articleMakthe dhe gjumë të keq, çfarë po shkakton Covid-i në shëndetit tonë mendor