Home Kronika Aksident në aksin Koplik- Hani i Hotit, përplasen katër makina, dy persona...

Aksident në aksin Koplik- Hani i Hotit, përplasen katër makina, dy persona përfundojnë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Koplik- Hani i Hotit.

Gazetari Senad Nikshiqi raporton se 4 makina janë përplasur me njëra tjetrën ndërsa raportohet për dy persona të plagosur, të cilët janë dërguar në spitalin e Shkodrës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Dëmet në automjete janë të mëdha.

 

 

Previous articleAktori i humorit i nxjerr Berishës mamanë në telefon: Faleminderit për mbështetjen
Next articleDo i bashkohet PS, publikohet fotoja e Agron Çelës me Elisa Spiropalin dhe Benet Becin