Home Kronika Aksident me vdekje në Përmet, ndërron jetë 45-vjeçari

Aksident me vdekje në Përmet, ndërron jetë 45-vjeçari

Një 45-vjeçar ka ndërruar jetë një ditë më parë në fshatin Mbrezhdan të Përmetit.

Nga informacionet paraprake bëhet e ditur se teksa po udhëtonte në rrugën rurale të fshatit, ai ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motoçikletës, si pasojë ka dalë nga rruga.

Sipas policisë, shtetasi me inicialet G.H., si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në vendngjarje.

Përmet/Informacion paraprak

Rreth orës 20:45, në rrugën rurale të fshatit Mbrezhdan, Përmet, dyshohet se shtetasi G. H., rreth 45 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motoçikletës dhe si pasojë motoçikleta ka dalë nga rruga.

Shtetasi G.H, si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në vendngjarje. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Previous articleE RËNDË! Aksident me dy të vdekur në aksin Lezhë – Shkodër, detajet e para
Next article‘Çmendet’ moti në këtë vend/ Shirat e rrëmbyeshëm ‘bëjnë kërdinë’, raportohet për të paktën 13 të vdekur