Home Europa Aksident i rëndë në Itali, vdes tragjikisht 18-vjeçari shqiptar, plagoset babai

Aksident i rëndë në Itali, vdes tragjikisht 18-vjeçari shqiptar, plagoset babai

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor, mbrëmjen e djeshme në Itali. Mediat italiane raportojnë se viktimë ka mbetur i riu, Admir Hoti, ndërsa babai i tij është plagosur.

Aksidenti ndodhi në unazën e Portogruaros rreth orës 20:00 të mbrëmjes. Në përplasjen e tmerrshme janë përfshirë dy makina.

Duket se shkak i përplasjes ka qenë rrëshqitja e një Fiat Grande Punto, e cila u përplas me një Chevrolet. Nga përplasja e fortë, Fiat-i i shqiptarit u nda në dysh./BW

Previous articleNjë vit pas lindjes së tij, Rihanna dhe Asap Rocky zbulojnë për herë të parë emrin e djalit të tyre
Next articleVIDEO/ Qeni rrëzon çiklistin, situatë qesharake në Xhiron e Italisë