Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një person ka ndodhur sot në Durrës, në rrugën që të çon në tek Gjykata e Alepit.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një person ka mbetur i vdekur.

Viktima ka qenë duke drejtuar një motoçiklete dhe është përqasur me trafik ndarësen.

Motori me targe CAF533. është përplasur me trafik ndarësin.

Mësohet se drejtuesi i motorit është shtetari Tosi Jaupllari 07.11.1968, i lindur në Skrapar banues ne Durrës, i cili ka mbetur i vdekur.