Home LifeStyle Aguilera rikthehet me format e dikurshme trupore

Aguilera rikthehet me format e dikurshme trupore

f1_16-aguilera1368720675Vitet e fundit Christina Aguilera ka vuajtur shumë nga sulmet dhe kritikat që i janë bërë për shkak të peshës së saj. Tani ajo “ka dëgjuar fjalët” e kritikëve, duke iu nështruar dietës dhe duke u kthyer formën e mëparshme, si atëherë kur këndonte “Genie In A Bottle”, transmeton BW.

Këngëtarja nuk e ka pasur aspak problem të pozojë me brushalter, duke treguar linjat e saj në një foto të shkëputur nga videoja e fundit “Hoy Tengo Ganas De Ti”, në bashkëpunim me këngëtarin meksikan Alejandro Fernandez.

Previous articleNikolic paralajmëron Westerwelen: As Kosovën, as vetëvrasje
Next articleRita bashkëpunon me Madonnan