Home LifeStyle A do zgjasë lidhja e Luizit dhe Kiarës jashtë shtëpisë së BB...

A do zgjasë lidhja e Luizit dhe Kiarës jashtë shtëpisë së BB VIP2? Astrologu “çmend” publikun

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti i parë i krijuar në këtë edicion të dytë të “Big Brother VIP”. E si pasojë, të gjithë pyesin nëse do zgjasë kjo lidhje edhe jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri?

Kësaj pyetjeje i ka dhënë përgjigje astrologu i njohur, Jorgo Pulla, i cili ditën e djeshme ishte i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Duke qenë se Kiara është Bricjap ndërsa Luizi, Gaforre, Jorgo bëri një parashikim të përgjithshëm. Sipas astrologut, dyshja kanë shumë dashuri për njëri-tjetrin, aq sa lidhja e tyre do vazhdojë edhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”. Ai mendon se çifti janë bërë për njëri-tjetrin.

Previous article“Ngec” vendimi për dyfishimin e çmimit të patentës/ Autoriteti i Konkurrencës i kërkon informacion Tatimeve
Next article“Përfitimi vetëm nga një grup i vogël biznesmenësh”, Tabaku: Të pezullojmë ligjin e investimeve strategjike, përfituesit janë oligarkë rusë