Home Kronika Tiranë/ Njëra prej tyre 16 vjeçe, dy kushërirat vjedhin dajën e tyre

Tiranë/ Njëra prej tyre 16 vjeçe, dy kushërirat vjedhin dajën e tyre

Dy vajza janë proceduar penalisht ditën e  sotme pasi kanë vjedhur dajën e tyre. Mësohet se dy kushërirat 23 dhe 16 vjeçe në bashkëpunim me njëra-tjetrën kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 proceduan penalisht shtetaset E. D., 23 vjeçe dhe A. M., 16 vjeçe (kushërira), pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën, kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre, shtetasit A. S., 37 vjeç.

Previous articleKrasniqi: Kurti po frikësohet, po kalon përgjegjësinë e referendumit tek Kuvendi
Next articlePD i përgjigjet Berishës: Mashtrues kronik që sillet vërdallë e tregon gënjeshtra