Home LifeStyle FOTO/ Pas aludimeve të shumta për një “ribashkim” me Donaldin, Bora Zemani...

FOTO/ Pas aludimeve të shumta për një “ribashkim” me Donaldin, Bora Zemani thyen heshtjen reagon me anë të një postimi

Mbas shumë kohësh më në fund ka ardhur dhe reagimi i dytë i Bora Zemanit. Moderatorja ka folur në lidhje me të gjithë situatën e krijuar përgjatë këtyre muajve nëpërmjet një postimi të InstaStory, teksa ka hedhur poshtë çdo thashethem se midis saj dhe Donald Veshajt ka një ribashkim.

Bora sqaroi se mes tyre nuk ka pasur kurrë një udhëtim në Vjenë, një takim në shtëpinë e saj apo një kafe në ambientet e televizionit ku punon.

Në deklaratën e saj, ajo ka pranuar se aktori i humorit i ka kërkuar falje publikisht dhe personalisht. Por shtoi se për momentin nuk janë asnjë gjë.