Home Kronika FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, shoferi del nga rruga në aksin Sukth-Maminas

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, shoferi del nga rruga në aksin Sukth-Maminas

Rreth orës 19:00, në aksin rrugor Sukth-Maminas në rrugë dytësore, shtetasi E. Sh., rreth 25 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjeti i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

SOURCEbulevard news
Previous articleBie nga kati i tretë, 13-vjeçarja në Lezhë në gjendje të rëndë për jetën
Next articleKush dashuron, nuk bën luftë! Mesazhi në pikturën e Tiziano-s që në 1550-n