Home Kronika Durrës/ Plagosje me thikë në zonën e Stacionit të Trenit

Durrës/ Plagosje me thikë në zonën e Stacionit të Trenit

Dy persona janë plagosur ditën e sotme në zonën e stacionit të trenit në Durrës. Bulevard News mëson se njeri prej tyre është rreth të dyzetave.

Të plagosurit janë shoqëruar nga efektivët e policisë drejt urgjencës, teksa nuk dihen ende motivet e ngjarjes.

Lajmi në përditësim…

Previous articleLiverpool dhe Chelsea barazojnë pa gola, s’ka fitues në “Anfield”
Next articleBasha nderime Ibrahim Rrugovës në 17 vjetorin e vdekjes: Mirënjohje të përjetshme liderit që i dha zë aspiratës të Kosovës për liri dhe pavarësi