Home Sport Festë e shfrenuar, ndodhi gjatë ndeshjes Verona-Napoli, sulmuesi godet shokun e skuadrës...

Festë e shfrenuar, ndodhi gjatë ndeshjes Verona-Napoli, sulmuesi godet shokun e skuadrës dhe e gjakos

Ndeshja spektakolare mes Veronës dhe Napolit në ndeshjen e parë të Serie A mes dy skuadrave. Tension maksimal dhe adrenalinë për lojtarët, mendoni vetëm për festën e lojtarëve të Veronës që barazuan 2-2. Sulmuesi Henry shënoi me kokë dhe lojtarët e Veronës festuan mes tyre, por ndodhi një aksident i vogël.

Henry, gjatë festës, goditi pa dashje shokun e tij Lasagna me krahun e tij, një goditje në hundë për të cilën ishte e nevojshme ndërhyrja mjekësore. Pak gjak, por sulmuesi i Veronës u rikthye menjëherë në fushë.