Home Rajoni 31 milionë dollarë shtesë nga SHBA për modernizimin e Ushtrisë së Maqedonisë

31 milionë dollarë shtesë nga SHBA për modernizimin e Ushtrisë së Maqedonisë

Me një mbështetje të re financiare prej 31 milionë dollarësh, Shtetet e Bashkuara të Amerikës vazhdojnë të mbështesin procesin e modernizimit dhe pajisjes së ushtrisë sipas standardeve më të larta të Aleancës.

Previous articleNikoll Lesi tallet me protestën e Berishës dhe Metës: Shkuan para parlamentit, folën, rrëzuan kryeministrin dhe ikën
Next articleAdriana Kalaja ikën nga studio e Report Tv: Nusja jote i lutej sekretarit të partisë! I përgjigjet Idajet Beqiri: Ta tregoj unë se gruaja kujt ke qenë dhe pse të la