Home Kronika 200 kg kokainë në Portin e Durrësit/ Disa të shoqëruar, punonjës të...

200 kg kokainë në Portin e Durrësit/ Disa të shoqëruar, punonjës të kompanisë së bananeve! Mohojnë përfshirjen në këtë ngjarje

Report Tv ka mësuar detaje të tjera nga operacioni që u finalizua me kapjen e 200 kg kokaine në Portin e Durrësit. Mësohet se janë të shoqëruar disa persona, punonjës të kompanisë M.F. në pronësi të së cilës ishte edhe sasia me banane. Mësohet se ato janë paraqitur në portin e Durrësit për të tërhequr mallin dhe që kryen procedurat e zhdoganimit. Nga sa raportohet paraprakisht, personat e shoqërua e kanë mohuar të jenë të përfshirë në këtë ngjarje.

SOURCEBulevard News
Previous articleU nda nga jeta në moshën 99-vjeçare, zbulohet dëshira e fundit e Princit Philip
Next articleNetflix Inc marrëveshje me Sony Pictures për ekskluzivitetin e transmetimit të filmave