Home Aktualitet Fotot/ Moti i keq “pushton” qytetin bregdetar të Durrësit

Fotot/ Moti i keq “pushton” qytetin bregdetar të Durrësit

Moti i keq ka përfshirë pothuajse të gjithë vendin gjithashtu edhe qytetin bregdetar të Durrësit. Keëto janë disa nga pamjet e ditës së sotme.

 

Previous articleA E DINIT? Ushqimet e shëndetshme që ju lënë pa gjumë natën
Next article“Se kjo goja të prish ty”/ Luizi dhe Kiara diskutojnë: Kurrë mos folsh me…