Home LifeStyle Ka diçka mes tyre? Ish konkurrentja e ‘Përputhen’ flirton me aktorin e...

Ka diçka mes tyre? Ish konkurrentja e ‘Përputhen’ flirton me aktorin e humorit Romeo Veshaj

Shumë nga ish-konkurrentët e Për’puthen dhe Donald Veshaj këtë vit janë shfaqur të afërt dhe të gjithë e dimë pse. Ajo që ka tërhequr vëmendje së fundmi ka qenë Efi me disa postime në rrjetet sociale për Romeon.

Pasi përmbylli aventurën e saj në emisionin e dashurisë, bukuroshja 26-vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht, me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilët ka miqësi shumë të mirë.

FOTO/ Po zien rrjeti! E komentuar për ngjashmërinë e frikshme me

Së fundmi ata ishin në Prizren ku performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo dhe ky i fundit duket të ketë marrë vëmendjen e madhe të Efit. Ajo e ka postuar në disa “story” aktorin , të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin, jo një por disa herë. “Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”-shkruan ajo.

FOTO/ Po zien rrjeti! E komentuar për ngjashmërinë e frikshme me

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të përflitet se ata po flirtojnë. Vlen të theksohet se Efi është krahasuar gjithmonë me Bora Zemanin dhe ngjashmëria mes tyre është e madhe.

Ndonëse Romeo ka deklaruar se ka shije të ndryshme nga Donaldi, ku i dihet, ndoshta Efi nuk kalon pa i bërë përshtypje.

FOTO/ Po zien rrjeti! E komentuar për ngjashmërinë e frikshme me