Home Kronika Emrat/ Plas sherri në Dibër, 32-vjeçari godet me sende të forta të...

Emrat/ Plas sherri në Dibër, 32-vjeçari godet me sende të forta të moshuarin

Një 32 vjeçar banues në Dibër është proceduar penalisht pasi ka goditur me sende të forta shtetasin SH.SH 61 vjeç. E.B 32 vjeç e ka goditur 61 vjeçarin për motive të dobëta.

Ndërsa në Bulqizë, gjatë natës persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash në banesën e shtetasit R.M, teksa vijon puna për identifikimin, lokalizimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftimi i policisë Dibër:

Dibër/Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Dibër, referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal për shtetasin E.B., 32 vjeç, banues në Dibër. 32-vjeçari, pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me sende të forta shtetasin Sh.Sh., 61 vjeç, duke i shkaktuar dëmtime trupore.

-Në Bulqizë, gjatë natës persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash në banesën e shtetasit R.M., banues në Gjoricë. Vijon puna për identifikimin, lokalizimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Diber për veprime të mëtejshme

Previous articleTentoi të kalonte 8 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 55-vjeçari në Durrës
Next articlePep Guardiola: Nëse City do të kishte shpenzuar 1 miliard euro si Chelsea, do na kishin “masakruar” me kritika