W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Editorial

nga Artur Llana / Po taksat në PD e Durrësit kush do t’i ulë?

turi06

03:40 pm | Dje ka nisur zyrtarisht fushata elektorale dhe të dyja partitë kryesore kanë bërë kujdes që të jepnin ndjesinë e fitores,…

May 22 2015 / No Comment / Read More »
Aktualitet

Posta dhe Telekomi divorcohen. Faturat e telefonit jo më në sportelet e postës

ssssssss

03:22 pm | Faturat e shërbimit telefonik dhe shërbimit të internet që afron telekomi nuk paguhen më në sportelet e postës. Shkak është…

May 22 2015 / No Comment / Read More »
restoranti-metit-03

Na ndiqni dhe ne facebook

Voto dhe ti sondazhet tona:

Kush i fiton zgjedhjet ne bashkine e Durresit ?
Grida Duma
Vangjush Dako
Te pavarur
View Result
See all polls and results

Reklama:

ujesjellesi ukd 1 faqe per gazeten_Page_2

rsz_reklama_orkidese_

LifeStyle
largea_bkrr11432025848

Një sirenë magjepsëse si Kelly Brook

Festivali i 68 i filmit në Kanë mblodhi të gjitha yjet më të famshme botërore. Ndër këto yje...

May 19 2015 / No Comment / Read More »
elles2

Kush është veshur më bukur këtë javë?

Me sa duket ne kemi qenë në disponim për të kuqen këtë javë. ishin fustanet e Rosamund Pike’s...

Mar 3 2015 / No Comment / Read More »
rsz_poster_duni
Opinion

Të drejtat e shqiptarëve në Maqedoni si fitoret e Pirros! Triumfi një Maqedonie antishqiptare?!

ilir paja

nga Ilir Paja Maqedonia…Ose siç e vetëquan sot politika jo shqiptare,Maqedonia e Aleksandrit.Para se, të vetë jetë e...

May 22 2015 / No Comment / Read More »

Vela dhe direkë…në fushatën zgjedhore

ilir paja

  Fushata zgjedhore po i afrohet jo shumë garave të drejtëpërdrejtave sesa “dueleve” mes mediave.Në këtë shkrim, ajo...

May 19 2015 / No Comment / Read More »

Rreth reformës së përbashkuar

Rei Hodo

  Nga Rei Hodo Qeveria e deritanishme në pushtet që erdhi si fituese e zgjedhjeve të kaluar parlamentare,...

May 19 2015 / No Comment / Read More »

Prokuroria e shtetit duhet t’i fillojë hetimet kundër të ‘fortëve’ të mafio-politikës!

Faik-Krasniqi_5

Kosova po vuan nga keqqeverisja e kësaj klase politike, që e ka degraduar vendin për 16 vjet. Vazhdon...

May 15 2015 / No Comment / Read More »

Dhjetë vetë e rregullojnë Durrësin, Tiranën ca më shumë

Njerëzia ka probleme e probleme. Si në kryeqytet, edhe në skajet më të largëta të vendit; si në...

May 15 2015 / No Comment / Read More »
Sport
begeja

Begeja: Nuk isha gëzuar kaq shumë edhe kur kam shënuar vetë gol

Për shkak të dënimit me karton të kuq trajneri i Teutës, Gentjan Begeja, e ndoqi suksesin e skuadrës...

May 22 2015 / No Comment / Read More »
Dossier
46241

“RIVE’S” kompania lider në Shqipëri me produkte të liqenit të Ohrit

Nga ARTUR  AJAZI Duke folur për “ Bulevard ” specialisti Agrokulturës Doktor Spiro Fuqi, themeluesi kompanisë dinjitoze RIVE’S...

May 22 2015 / No Comment / Read More »
Letersi
redi myshketa

Kur të mëdhenjtë mësojnë të vegjelojnë!

Cikël me poezi nga Redi Myshketa     Ke halle or mik?! Trokas lehte, Me njerën prej unazave,...

May 22 2015 / No Comment / Read More »
Humor
grida me cunat

Xhaxhi militanti takon “shatërvanistët” për ti pajtuar me sheshin e ri

Xhaxhi militanti ka ardhur në redaksi dhe për herë të parë ka pranuar që kishte qenë në mingun...

May 22 2015 / No Comment / Read More »

© 2015 Gazeta Bulevard. All Rights Reserved. Log in -