W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Editorial

A po del PS në opozitë duke qenë në pushtet?

artur llana

01:25 pm | Ka tre muaj që socialistët po flenë me panikut se mos prishet koalicioni dhe  natyrisht që kanë të drejtë. Pas…

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »
Aktualitet

Alarmi: Bregdeti shqiptar dhe sidomos ai i Durrësit në nivel ekstrem ndotjeje

deti_ne_durressss

01:17 pm | Ambientalistët japin alarmin për nivelin e lartë të ndotjes së bregdetit shqiptar. Duke marrë shkas nga ndotja e madhe me…

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »
restoranti-metit-03

Na ndiqni dhe ne facebook

Voto dhe ti sondazhet tona:

A do te shkoje Shqiperia ne zgjedhje te parakohshme?
Po
Jo
Nuk e dime
View Result
See all polls and results

Reklama:

ujesjellesi ukd 1 faqe per gazeten_Page_2

rsz_reklama_orkidese_

LifeStyle
Elina_Duni

Elina Duni, sukses i jashtëzakonshëm në Tiranë, një këngëtare gjithnjë e në rritje

Prezantimi i albumit ´Dallëndyshe´ nga Metila Dervishi Fillimi i javës në Tiranë, solli këngëtaren e mirënjohur të xhazit,...

Sep 18 2015 / No Comment / Read More »
largea_cut11433920770

E paturpshmja Jess Impiazzi

Jess Impiazzi nuk ka turp të paraqitet me veshje sa më transparente mbi qilimin e kuq. Por Jess...

Jun 12 2015 / No Comment / Read More »
rsz_poster_duni
Opinion

Së pari i duhet bërë gjyqi sistemit të drejtësisë

skender kapiti

Nga Skënder S.Kapiti Përderisa politika në Shqipëri ka bërë korrupsionin dhe  manipulimin me të; ka bërë manipulimin me...

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »

Krater i terrorizmit, humanizmit apo politikës?

ilir paja

Nga Ilir Paja Evropa hapi kufinjtë. Të mbijetuarit nga luftrat  të Lindjes së Mesme u shpërngulën plot shpresë...

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »

Kontributi i Kishës Orthodhokse Autoqefale të Shqipërisë pas viteve ’90

theano kostoli

Nga Theano Kostoli* Fjala Kishë kupton ata që janë thirrur si një popull i veçantë për të kryer...

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »

Pas gjykatave, në Shqipëri, ZRPP goditet po njësoj

largea_unnamed1443794775

Të mos kemi asnjë iluzion që kemi ndonjë situatë të pëlqyeshme. Besueshmëria është e ulët dhe unë i...

Nov 24 2015 / No Comment / Read More »

Padrejtësia në Shqipëri, inkuizicion i pamëshirshëm dhe terror psikologjik

Nga Skënder Kapiti Në Shqipëri sundon dhe qeveris korrupsioni dhe padrejtësia institucionale e montuar në tërë sistemin. E...

Nov 24 2015 / No Comment / Read More »
Sport
mocka

Moçka: Teuta nuk është surprizë, jemi ekip i kompletuar që punojmë shumë

Teuta merr një fitore të rëndësishme në fushën e vet, në një ndeshje të vështirë si ajo ndaj...

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »
Dossier
????????????????????????????????????

Komisari durrsak Julian Doraci përfundon me sukses Master of Arts në “Drejtësi Penale, Udhëheqje dhe Shkenca Policore” në Gjermani

Ceremoni falënderimi për përfundimin me sukses të Master of Arts në “Drejtësi Penale, Udhëheqje dhe Shkenca Policore”, të...

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »
Letersi
BOHEM MILIANOV KALLUPI

Anatomia e dashurisë në vargjet e një libri me lirika

Nga  Pëllumb  Gorica Poetin e metaforës së fuqishme, elbasanlliun Milanov Kallupi, e kam lexuar që herët, në moshë...

Nov 27 2015 / No Comment / Read More »
Humor
4

Xhaxhi militanti shpjegon pse qentë nuk e zbuluan drogën në portin e Durrësit

Xhaxhi militanti këtë radhë ka ardhur në redaksi shumë i mërzitur dhe pasi është ulur në qoshen e...

Nov 20 2015 / No Comment / Read More »

© 2015 Gazeta Bulevard. All Rights Reserved. Log in -